História nášho obchodu sa úzko spája s našou rodinnou históriou.
[hcolumns]

[columnhelper col-md-6]

Včelárstvu sa venoval môj svokor. Mal 40 včelích rodín a k tomuto koníčku priviedol aj môjho manžela. Tento koníček prerástol do celej našej rodiny, preto sme sa rozhodli spojiť príjemné s užitočným. V apríli 2014 sme si otvorili predajňu včelárskych potrieb a včelích produktov.

V predajni máme kompletný sortiment včelárskych potrieb pre začiatočníkov a taktiež pre profesionálnych včelárov. Ponúkame včelie produkty a to med, medovinu,včelovinu, orechy zalievané v mede, med s materskou kašičkou, BIO kozmetiku obsahujúcu med, propolis a materskú kašičku, peľ, propolisové tinktúry.

[columnhelper col-md-6]

Nájdete u nás aj rôzne darčekové balenia, sviečky zo včelieho vosku a keramické medníky na med. Radi privitáme všetkých milovníkov tejto prírodnej sladkej dobroty.

Včelárstvo je činnosť, ktorá spája človeka  s prírodou. Práca so včelami je výborný relax, pri ktorom si môžete odpočinúť a zároveň môžete urobiť niečo osožné pre seba i prírodu. Vašou odmenou budú včelie produkty a to nielen sladučký med, ale aj vosk, propolis, peľ a materská kašička.

Nakoľko sa nachádzame  vo vinárskej oblasti,  rozšírili sme náš obchod o časť vinárskych potrieb. Nájdete si u nás nerezové nádoby na víno, prípravky na ošetrenie vína, skúmavky, parafínový olej, kvasné zátky, odmerné válce a gumové zátky rôznych veľkostí.
Navštívte nás, a určite nájdete to, čo hľadáte!

[/hcolumns]

Predajna medu Vinicne